Kurz Ján

Hneď po skončení Letného šialenstva sa na tom istom mieste v Bzenove rozbehol Kurz Ján. Bol to kurz o milovanom učeníkovi resp. ako sa stať dobrým Kristovým učeníkom. Je to kurz pre všetkých tých, ktorí prešli Kurzom Alfa a chcú pokračovať ďalej vo vzťahu s Ježišom. Boli to naozaj krásne dni strávené v Božej prítomnosti a s úžasnými ľuďmi. Prežili sme pravú lásku od Pána, či už prostredníctvom tém, dynamík, chvál alebo celonočnou adoráciou... celý tento kurz bol sprevádzaný aj srandou a úžasným zmyslom pre humor nie len ľudí z tímu ale aj samotnými účastníkmi :) jednoducho krásny Pánom požehnaný čas :) 

Braxatoris

Reakcie účastníkov kurzu Ján

Kurz Ján bol veľkým prínosom nie len tohto leta. Vypestovala som si ešte hlbší intímny vzťah s Kristom. Boh postavil predo mňa zrkadlo, aby som videla aká som. Aby som dokázala vnímať všetky dary, ktoré som dostala. Som Mu za to nesmiene vďačná a aj všetkým, ktorí tento kurz mohli spolu so mnou zdieľať. :)

Baška


 

Kurz Ján bol pre mňa veľmi ťažkým, no zároveň veľmi požehnaným časom. Boh opäť vzal moje srdce do Svojich rúk a očisťoval ho, opatroval a uzdravoval... Aj keď niektoré veci boleli, dal mi vedieť, že som Jeho milovanou učeníčkou, ktorú si vyvolil. Dal mi nádej v budúcnosť a tiež sestričky a bračekov, s ktorými sa mi kráča ľahšie. Ďakujem Bohu, za Jeho milosť, ktorou ma na tomto kurze obdaroval.

Sisi


 

Kurz Ján bol fakt GREAT :) Super týždeň s úžasnými ľudmi, s ktorými sa dalo porozprávať fakt o hocičom a úžasné témy nad ktorými sa dalo fajne zamyslieť...Džony (Ján) mi určite pomohol do môjho ďalšieho života :)

Katy :)


 

Kurz Ján - bol to požehnaný týždeň s Bohom, plný radosti, zábavy a tiež prekvapení ktoré som vôbec nečakal, skrátka raj na zemi. Spoznal som tam kopec výnimočných ľudí za ktorých som Bohu doteraz veľmi vďačný.

Dominik


Čas na kurze Ján bol pre mňa veľmi požehnaný (najviac ma dostala sobota:). Všetky témy, ktoré odzneli posunuli môj vzťah s Majstrom o "level" vyššie. Som veľmi rada, že som mohla tých šesť dní stráviť v spoločenstve perfektných ľudí, plných zábavy a po celý čas cítiť Božiu prítomnosť. Úžasná "čerpacia stanica". Bzenov je miesto, kde sa počas kurzu Ján skutočne nebo dotýkalo zeme. Btw ďakujem Majkám za modlitbu :)

Mimka

 


 

Myslím si, že kurz Ján bol pre mňa veľmi obohacujúci. Zažila som blízku prítomnosť Boha v modlitbe, krásne chvíle v spoločenstve úžasných ľudí a množstvo zábavy. Som veľmi rada, že som tam mohla byť a veľké ĎAKUJEM patrí všetkým slúžiacim:)

Agy:)

 

 

 

Galéria